СПОСОБІ ОПЛАТИ:

1) Банківський переказ

Це найбільш зручний і часто використовуваний спосіб, тому Ви уникаєте оплати за послугу «накладений платіж».

Передплата за товар провадиться банківським переказом на рахунок ПриватБанку.

Оплату проводити тільки після дзвінка менеджера.

Карта-ключ до рахунку  Приват Банку:

5169335100392345

UA913052990000026005050322190

ФОП Шуліченко Тетяна Василівна

2) Післяплати

При виборі способу оплати "накладений платіж", оплата за доставку та товар здійснюється службі доставки безпосередньо при отриманні товару. Просимо звернути увагу на те, що послуга післяплати оплачується за тарифами Нової Пошти.

3) Безготівковий розрахунок без ПДВ та з ПДВ (певний товар).

4) Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard - LiqPay

5) Оплата частинами від ПриватБанку

 

При 100% передоплаті на рахунок ПриватБанку Ви сплачуєте тільки ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ та заощаджуєте на вартості послуг за накладений платіж.

При замовленні післяплатою товару масою (об'ємною масою) понад 15 кг, необхідна обов'язкова передоплата у розмірі 10% - 100% від суми замовлення. Ця необхідність пов'язана з можливою неявкою клієнтів на склад перевізників, що тягне за собою компенсацію витрат на транспортування в обидві сторони, а також платежі за зберігання вантажу.

 

СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

1) Доставка "Самовівіз" здійснюється в робочі дні з 10. до 17.30 за попередньою домовленістю з менеджером. ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНО
2) Доставка "Нова Пошта" Відправлення здійснюється за рахунок клієнта день-два, якщо замовлення було зроблено до 12:00. Замовлення зроблені пізніше переносяться наступного дня. На певний товар термін доставки може збільшуватись до 5-7 днів. За тривалість доставки інтернет-магазин не несе відповідальності. За це відповідає перевізник.

3) Доставка довантаженням по Україні. Здійснюється за рахунок клієнта 1-2 дні. Особливо вигідно для великогабаритних вантажів.

4) Доставка "Delivery"

5) Доставка "Укрпошта". Здійснюється один раз на тиждень за рахунок клієнта. На вантажі понад 90 см - нестандартний вантаж і дорогий тариф. Не відправляємо післяплатою.